Skvělá nabídka – Jarní prázdniny 2023

/Skvělá nabídka – Jarní prázdniny 2023
Skvělá nabídka – Jarní prázdniny 2023 2022-12-26T07:19:36+01:00

Skvělá nabídka - Jarní prázdniny 2023

Připravili jsme pro Vás balíček na jarní prázdniny, pobyt na minimálně 5 nocí. Přijeďte si užít na Roubenku zimní radovánky a lyžování v nádherné beskydské přírodě.

To nejlepší na konec – jako jedno z mála ubytovacích zařízení v Beskydech Vám vystavíme jedinečný skipas Beskydy Valašsko 2023. 

Tento skipas obsahuje 4 libovolné dny celodenního a večerního lyžování, které můžete prolyžovat v 8 po sobě jdoucích dnech ve ski areálech: Ski Bílá, Ski areál Mezivodí, Ski areál hotelu Horal, Ski Synot Velké Karlovice- Kyčerka, Ski areál Soláň- Bzové – Karolinka, Ski Karolinka. Součástí skipasů jsou veškeré další výhody, které obsahuje Beskydy Valašsko Card.

Ceník skipasů:

Přijeďte, těšíme se na Vás !

1 + kk, o velikosti 37 m2, počet lůžek 4, plně vybavená kuchyně s ledničkou, indukční varnou deskou, varnou konvicí, a mikrovlnou troubou, koupelna se sprchovým koutem, vybavená masívním dubovým nábytkem, LED televizor s příjmem kabelové televize, WiFi zdarma, parkování u objektu.

2 + kk, o velikosti 43 m2, počet lůžek 4 + 1 přistýlka, plně vybavená kuchyně s ledničkou, indukční varnou deskou, varnou konvicí, a mikrovlnou troubou, koupelna se sprchovým koutem, vybavená masívním dubovým nábytkem, LED televizor s příjmem kabelové televize, WiFi zdarma, parkování u objektu.

Jedná se o byt 3 + 1 o výměře 80 m2, počet lůžek 6, plně vybavená kuchyně s ledničkou, sklokeramickou varnou deskou, varnou konvicí, a mikrovlnou troubou, 2 koupelny, jedna se sprchovým koutem a druhá s vanou, LED televizor s příjmem kabelové televize, WiFi zdarma, parkování u objektu.